680 TL’lik korumalı erkek cüzdanının fiyatı 90 TL’ye düştü!

Erkekler için vazgeçilmez aksesuarların başında cüzdanlar geliyor. Özetlememiz gerekirse bir cüzdanın erkek için en önemli donanımlardan biri olduğunu söyleyebiliriz. Genel olarak piyasaya baktığınız zaman her fiyata cüzdan bulmanız mümkün. Eğer kaliteli birşeyler arıyorsanız normal şartlarda 500 TL üzerinde fiyatlar ödemeniz gerekebilir.

Fakat bazı kampanyalar sayesinde normalde 500 TL’nin üzeri fiyatlara satılan cüzdanları 500 TL’nin altına almanız mümkün olacaktır.

Bugün size önereceğimiz cüzdan da böyle bir kampanyanın ürünü. Yeni nesil teknolojiyle donatılmış olan bu cüzdanda RFID teknolojisi bulunuyor. Bu teknoloji sayesinde temassız işlem özelliğine sahip olan kartlarınızdan para çekemiyorlar. Malum bu yöntem son dönemde sıklıkla karşımıza çıkan popüler bir dolandırıcılık yöntemi.

680 TL’lik korumalı erkek cüzdanının fiyatı 90 TL’ye düştü!

RFID özellikli bu cüzdanın en güzel yanlarından birisi de kart mekanizmasına sahip olması. Bu sayede dizdiğiniz kartlar sıralı bir şekilde çıkıyor. Böylece istediğiniz kartı cüzdanınızdan rahat bir şekilde çıkartabiliyorsunuz.

Şimdi gelelim bu cüzdanın fiyatına. Normal şartlarda böyle bir cüzdan almak istediğinizde ödemeniz gereken tutar, az önce de belirttiğimiz üzere 500 TL’yi geçecektir. Lakin bir e-ticaret sitesindeki kampanya sayesinde sınırlı sayı ve stokta bu cüzdanı 100 TL’ye almanız mümkün. Dilerseniz bahse konu ürünün indirimli satış sayfasına buradan göz atabilirsiniz.

Yorum yapın