Dev marka çıldırdı! 850 TL’lik güneş gözlüğünü 140 TL’ye satıyor

Sonbahar mevsimiyle beraber yağmurlu havalara artık merhaba dedik. Bu sayede sezon sonuna kalan güneş gözlüklerinin fiyatı da önemli oranda düşmeye başladı. Yazın sonlarına doğru gelmemizle birlikte güneş gözlüğü fiyatlarında da muazzam indirimler yaşanmaya başladı. Hele ki Ekim ayında olan indirimleri sakın kaçırmayın deriz.

Bu tarz güneş gözlüklerini mevcut şartlarda çok uygun fiyatlara satın almanız mümkün. Bizim sizlerle paylaşacağımız güneş gözlüğü de böyle bir standarta sahip olduğunu söyleyebiliriz.

Son derece şık görünen bu gözlüğün fiyatının düşmesindeki temel etken ise sezonun sona ermesi. Muhtemelen Aqua Di Polo önümüzdeki yıl farklı ürünler satışa sunacağı için mevcut modelinin fiyatını da düşürdü.

Stoklarda sınırlı acele edin!

Dip not olarak belirtelim. Kampanyalı fiyattan satılan gözlük adedi hayli sınırlı. Dolayısıyla siz linke tıkladığınızda ürünler tamamen tükenmiş olabilir ya da fiyatında bir dizi değişiklik olabilir.

Gözlerinizi koruyun!

UV ışınları özellikle göze zararlı olduğundan UV korumalı gözlüklerin önemi biraz daha fazla artıyor diyebiliriz. Bu kapsamda kaliteli bir gözlüğün de farkı ortaya çıkıyor. Güneşin zararlı etkilerinden kurtulmak için siz de mutlaka kendinize şimdiden bir UV korumalı güneş gözlüğü almayı ihmal etmeyin.

Güneş gözlüğünde büyük indirim

Sizler için güneş gözlüklerini araştırdık. Hem bütçeyi sarsmayacak hem de şık duran polarıze güneş gözlüğünü sizin araştırdık. Normal şartlarda 850 TL civarında satılan Aqua Di Polo 1987 UV 400 korumalı güneş gözlüğü kısa süreliğine 140 TL’den satılıyor. Güneş gözlüklerine polarıze eklendiği zaman gözleri rahatsız etmez. Yüksek fiyatla satılan polarıze güneş gözlüklerini uygun fiyata alabilirsiniz. Stoklarda sınırlı olan bu güneş gözlüğünü kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz. 140 TL’ye ürünü almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yapın