Binali Yıldırım: Türkiye’nin savunma sanayinde geliştirdiği tecrübeyi bütün dünya takdir etmektedir

AHMET Yesevi Üniversitesi ve Türk Devletleri Teşkilatı işbirliği ile düzenlenen Türk Dünyası 2040 Vizyonu: Türk Dünyası ile Birlikte Büyüyen Türkiye Çalıştay’ında konuşan AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım “Türkiye’nin son 20 yılda savunma sanayinde özgün olarak geliştirdiği…

Davutoğlu’ndan kendisini yolsuzlukla suçlayan Cumhurbaşkanı Erdoğan’a 3 çağrı

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, kendisini Şehir Üniversitesi üzerinden “yolsuzluk” yapmakla suçlayan Cumhurbaşkanı Erdoğan’a Twitter üzerinden yayınladığı bir videoyla yanıt verdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı açık oturuma davet eden Davutoğlu, kendileri ve yakınlarının mal varlıklarının araştırılması için soruşturma komisyonu kurulmasını istedi. Davutoğlu üçüncü çağrısına ise Meclis’te bulunan herkesi dahil etti ve araştırma-soruşturma komisyonu vurgusu yaptı.

Davutoğlu’ndan kendisini yolsuzlukla suçlayan Cumhurbaşkanı Erdoğan’a videolu yanıt: Bugüne kadar sustun da şimdi niye konuştun?

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, kendisini kapatılan Şehir Üniversitesi üzerinden yolsuzlukla suçlayan Cumhurbaşkanı Erdoğan’a çektiği bir video ile yanıt verdi. “Bugüne kadar sustun da şimdi niye konuştun Sayın Erdoğan? Derhal işlem başlatmalıydın, kamu malına uzanan el benim elim olsa bile kesmeliydin.” diyen Davutoğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a seslenerek, “Bana yönelik olarak kullandığın yolsuzluk ifadesi için seni ciddi bir yüzleşmeye davet ediyorum.” ifadelerini kullandı.

elfbar5000.net vozol5000.com