Haberler.com Türkiye ve dünya haber gündemi: Haberler.com editörleri 25 Ocak 2023’deki önemli haberleri ve haber başlıklarını sizler için derledi!

Haberler.com editörleri tarafından seçilen gündemdeki en önemli haberler. Enflasyon haberleri, NATO haberleri, Süper Lig maç sonuçları, koronavirüs haberleri, zam haberleri ve magazin dünyasında yaşanan son 25 Ocak 2023 Çarşamba gelişmelerini Haberler.com’dan takip edebilirsiniz.

Ham hali paylaşılan “Karne hediyesi” videosuna bir yorum da CHP’li Sarıbal’dan: Bu video şu gerçeği kapatmıyor; Türkiye’de et çok pahalı

“Annem karne hediyesi et aldı” ifadesiyle servis edilen video haber kamuoyunda büyük bir tartışmanın fitilini ateşledi. Videonun ham hali paylaşılırken muhabirin çocuğa, “Bana şey der misin, annem karne hediyesi bana et aldı” dediği ortaya çıktı. CHP Tarım Politikalarından Sorumlu Genel Başkan Başdanışmanı Orhan Sarıbal Haberler.com’un konuğu oldu. Sarıbal bu konuya ilişkin, “Bu video şu gerçeği kapatmıyor; Türkiye’de et çok pahalı” dedi.

15 tatil uzatıldı mı? 15 tatil kaç gün, 30 gün mü, 1 ay mı olacak? Ara tatil kaç gün 2023?

Birinci dönemin sonuna yaklaşırken öğrenci, veli ve öğretmenler sosyal medyada yer alan 15 tatil uzuyor mu? 15 tatil kaç gün, 30 gün mü, 1 ay mı olacak? Ara tatil kaç gün 2023? iddiaları üzerine 15 tatil kaç gün olacak? Ara tatil ne zaman bitiyor? Sömestr tatili kaç gün, 15 gün mü 1 ay mı sorularına yanıt arıyorlar. İşte 15 tatil 2 hafta mı, 3 hafta mı, 4 hafta mı? Detaylar…

Sömestr tatili ne zaman bitiyor? 2023 MEB yarıyıl tatili kaç gün? Okullar ne zaman açılıyor?

MEB ilkokul, ortaokul ve lise yarıyıl tatili kaç gün süreceği ve sömestr tatili ne zaman bitiyor öğrenciler tarafından merak ediliyor. Milyonlarca öğrencinin 2023 MEB yarıyıl tatili kaç gün süreceği araştırılıyor. Sömestr tatili ne zaman bitiyor ve 2023 MEB yarıyıl tatili kaç gün gündeme geliyor. Peki, Okullar ne zaman açılıyor? Sömestr tatili ne zaman bitiyor? 2023 MEB yarıyıl tatili kaç gün?

Kırılan sıcaklık rekorlarına aldanmayın! İstanbul’a ilk kar yağışı için tarih verildi

Ocak ayının sonlarına gelinmesine rağmen sıcaklık rekorlarının kırılmaya devam ettiği İstanbul’da vatandaşlar ilk kar yağışının ne zaman gerçekleşeceğini merak ediyor. Konuya ilişkin değerlendirmelerde bulunan meteorolojik kaynaklar, şubat ayı başında İstanbul’un beyaz örtüyle kaplanacağını duyurdu.

Ara tatil ne zaman bitiyor? 2023 Okullar ne zaman, hangi tarihte açılacak? Sömestr ne zaman bitecek?

Dönem sonunun yaklaşmasının ardından başlayan ara tatil ile birlikte akıllarda Ara tatil ne zaman bitiyor? Sorusu yer aldı ve merak edilmeye başlandı. Birçok öğrenci ve veli tarafından Ara tatil ne zaman bitiyor? Sorusu merak ediliyor. Peki, Ara tatil ne zaman bitiyor? 2023 Okullar ne zaman, hangi tarihte açılacak? Sömestr ne zaman bitecek?