Kadın Futbol Süper Ligi Şampiyonu Ankara Büyükşehir Belediyesi FOMGET’e Coşkulu Karşılama

Kadınlar Futbol Süper Ligi’nde şampiyon olan Ankara Büyükşehir Belediyesi FOMGET Gençlik Spor Kulübü, kupayı Ankara’ya getirdi. Hava alanında yapılan karşılama törenine sporcu aileleri, kulüp çalışanları ve kulüp başkanı Yalçın Demirkol katıldı. Sporcular, şehir turunun ardından şampiyonluk kupasını Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’a götürdüler. Başkan Yavaş, takımın Şampiyonlar Ligi’nde de Ankara’yı temsil edeceğine inandığını söyledi.

Ankara Büyükşehir Belediyesi FOMGET Kadın Futbol Takımı Şampiyonluğu Ankara’ya Getirdi

Kadınlar Futbol Süper Ligi’nde sezonu şampiyon olarak tamamlayan Ankara Büyükşehir Belediyesi FOMGET Gençlik Spor Kulübü kupayı Ankara’ya getirdi. Hava alanında yapılan karşılama törenine sporcu aileleri, kulüp çalışanları Kulüp başkanı Yalçın Demirkol katıldı. Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’a da kupayı götüren sporcular, Şampiyonlar Ligi’nde de başarı elde etmek istediklerini belirttiler.

Haberler.com Türkiye ve dünya haber gündemi: Haberler.com editörleri 6 Ocak 2023’deki önemli haberleri ve haber başlıklarını sizler için derledi!

Haberler.com editörleri tarafından seçilen gündemdeki en önemli haberler. Enflasyon haberleri, NATO haberleri, Süper Lig maç sonuçları, koronavirüs haberleri, zam haberleri ve magazin dünyasında yaşanan son 6 Ocak 2023 Cuma gelişmelerini Haberler.com’dan takip edebilirsiniz.

Derbiye saatler kala kafa karıştırdılar! 4 ünlü astrolog şampiyonluk tahmini yaptı, 3’ü aynı takımın adını verdi

Süper Lig’de pazar günü Fenerbahçe evinde Galatasaray’ı konuk edecek. Şampiyonluğun en önemli adayları arasında yer alan iki ezeli rakipten hangisinin şampiyon olacağı ise futbolseverler tarafından merak ediliyor. Dev derbiye saatler kala ünlü astrologlar ise şampiyonluk tahminlerini açıkladılar. Tahmin yapan 4 astrologdan 3’ünün Fenerbahçe’yi şampiyonluk adayı olarak söylemesi ise sarı-lacivertli taraftarları bir hayli heyecanlandırdı.

Galatasaray en son ne zaman şampiyon oldu? Galatasaray son şampiyonluğunu ne zaman, hangi tarihte aldı?

Futbolseverler tarafından merak edilen konular arasında yer alan ve birçok taraftar tarafından merak konusu olan Galatasaray en son ne zaman şampiyon oldu? Sorusu, arama motorlarında sıklıkla araştırılıyor. Peki, Galatasaray en son ne zaman şampiyon oldu? Galatasaray son şampiyonluğunu ne zaman, hangi tarihte aldı?