Fatma Girik ölümünün 1’inci yıl dönümünde sevenleri ve dostları tarafından anıldı! Nur Sürer gözyaşlarına hakim olamadı

Sinema Sanatçısı ve eski Şişli Belediye Başkanı Fatma Girik ölümünün 1’inci yıl dönümünde, sevenleri ve sanatçı arkadaşları tarafından Şişli Belediyesi Nazım Hikmet Kültür ve Sanat Evi’nde anıldı. Girik’in 37 yıllık dostu Nur Sürer kürsüde gözyaşları içinde yaptığı konuşmada, “İkimiz de biraz serseriydik. Onun bir minibüsü vardı. Birlikte sabah çıkıp çalışacağımız köye giderdik. Kadir İnanır çok sinirlenirdi bize. ‘Kadın başınıza minibüslerle gidiyorsunuz geliyorsunuz köye’ filan diye” dedi.

Behzat Ç. Çekiç ve Gül 2. sezon ne zaman? Behzat Ç. Çekiç ve Gül 2. sezon ne zaman yayınlanacak? Behzat Ç. Çekiç ve Gül 2. sezon çıkacak mı?

Ekranların sevilen dizisi Behzat Ç. serisinin yeni internet dizisi olan Behzat Ç. Çekiç ve Gül 2. sezon ne zaman? Merak ediliyor. Merakla beklenen ilk sezonun tamamlanması ile birlikte akıllarda Behzat Ç. Çekiç ve Gül 2. sezon ne zaman? Sorusu yer aldı. Peki, Behzat Ç. Çekiç ve Gül 2. sezon ne zaman? Behzat Ç. Çekiç ve Gül 2. sezon ne zaman yayınlanacak? Behzat Ç. Çekiç ve Gül 2. sezon çıkacak mı?

Uykuda Titreme ile Kendini Gösteren Uyku Terörü

Gece terörü olarak da adlandırılan uyku terörü bir tür uyku rahatsızlığı olarak kabul edilir ve en sık görülen belirtisi de uykuda titreme sonrası kişinin korkmuş bir şekilde uyanmasıdır. Genel olarak çocuklarda ve gençlerde ama bazen yetişkinlerde de görülebilen uyku terörü nedir, neden olur, nasıl geçer gibi merak edilen soruları gelin tüm detaylarıyla inceleyelim.

Okullarda karneler ne zaman, saat kaçta verilecek? Okullarda ikinci dönem ne zaman başlayacak?

Okullarda ilk dönemin sonuna gelinmesiyle beraber binlerce öğrenci yarın karne alacak. Öğrenciler ve veliler karnelerin okullarda ne zaman ,saat kaçta verileceğini merak ediyorlar. Peki, Okullarda karneler ne zaman ,saat kaçta verilecek? Okullarda ikinci dönem ne zaman başlayacak? Okullarda ikinci ara tatil ne zaman başlayacak? Ara tatil nasıl değerlendirmeli? İşte konu hakkında tüm merak edilenler…

Viking Diyarı Danimarka Hakkında İlginç Bilgiler

Yüzölçümü bakımından dünyanın en küçük ülkelerinden biri olmasına rağmen en mutlu insanların yaşadığı yer olarak dikkat çeken Danimarka, İskandinav bölgelerinden biridir ve hem tarihi hem de coğrafi özellikleriyle turistlerin en gözde mekanlarından bir tanesidir. Gelin Danimarka hakkında bazılarını ilk kez duyacağınız ilginç bilgilere yakından bakalım.

Okullarda yarıyıl tatili ne zaman başlayacak? Ara tatil nasıl değerlendirmeli?

MEB tatil takvimi yeni yıla girilmesiyle öğrenci, öğretmen ve veliler tarafından merak ediliyor. 2023 yılında okulların ne zaman tatil olacak, yarıyıl tatili ile ara tatil tarihleri sık araştırılan konular arasında geliyor. Peki, Okullarda yarı yıl tatili ne zaman başlayacak? İkinci ara tatil ne zaman? Ara tatil nasıl değerlendirmeli? işte konu hakkında tüm merak edilenler…

Behzat Ç. Çekiç ve Gül yeni bölüm ne zaman? Behzat Ç. Çekiç ve Gül yeni bölüm hangi gün, saat kaçta yayınlanacak?

Türkiye’nin en sevilen polisiye/dram dizilerinden birisi olan ve yayınlandığı tarihten itibaren izleyicilerin dikkatini çekmeyi başaran dizinin yeni serisi merak ediliyor ve Behzat Ç. Çekiç ve Gül yeni bölüm ne zaman? Sorusu araştırılıyor. Peki, Behzat Ç. Çekiç ve Gül yeni bölüm ne zaman? Behzat Ç. Çekiç ve Gül yeni bölüm hangi gün, saat kaçta yayınlanacak?

Kaplanların Az Bilinen İlginç Özellikleri

Vahşi doğanın en büyük ve heybetli kedilerinden bir tanesi olan kaplan, güçlü gövdesi ve görenleri hayran bırakan kürkü ile pek çok hayvanseverin gözdesidir. Kendine has özellikleriyle diğer vahşi kedi türlerinden ayrılan kaplan hakkında bazılarını ilk kez duyacağınız bilgilere ve bu canlıların ilginç özelliklerine gelin yakından bakalım.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’la görüşen HÜDA-PAR’dan yeni açıklama geldi: Somut bir durum ortaya çıktığında kamuoyu ile paylaşılacak

HÜDA-PAR Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu’nun AK Parti Genel Merkezi’nde Cumhurbaşkanı Erdoğan’la görüşmesiyle ilgili bir açıklama daha geldi. Görüşmenin ardından, “Cumhur İttifakı’na yeni bir parti mi katılıyor?” sorusu gündeme gelirken, HÜDA-PAR, “Şu an itibariyle ittifaklar konusunda somutlaşmış bir durum yoktur. Somut bir durum ortaya çıktığında uygun bir şekilde kamuoyu ile paylaşılacaktır.” ifadelerini kullandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’la görüşen Yapıcıoğlu’ndan ilk açıklama geldi: Gizli saklı iş yapmayacağız

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Hür Dava Partisi Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu’yla görüştü. AK Parti Genel Merkezi’ndeki toplantının ardından gazetecilere açıklamalarda bulunan Yapıcıoğlu, “Görüşmelerimiz sürecek. Netleşince, bir karar aşamasına gelince bunu paylaşacağız. Gizli saklı iş yapmayacağız.” ifadelerini kullandı.