Elon Musk Twitter’ı satın aldı! Ofise elinde lavaboyla girdi!

Teknoloji basınını az çok takip edenlerin de bildiği üzere, Elon Musk bir süredir Twitter’ı almak için girişimlerde bulunuyordu. İki taraf son olarak 44 milyar dolarlık bir tutarda anlaşma sağlamıştı. Fakat Musk, Twitter’daki bot hesapların çok fazla olduğunu ve bu hesapların derhal kapatılması gerektiğini açıklayınca ortalık karıştı.

İki tarafta birbirine dava açtı ve tazminat istedi. Acaba işin sonu nereye varacak diye düşünürken bugün beklenmedik bir gelişme yaşandı.

Elon Musk Twitter’ı satın aldı! Ofise elinde lavaboyla girdi!

Dünyanın en zengin insanlarından biri olan Elon Musk, Twitter’ı satın aldığını açıkladı. Bununla da yetinmeyen Musk, Twitter ofisine ilk girişini kendi resmi Twitter hesabında paylaştı.

Aslında buraya kadar bir şey yok. Sonuç olarak yeni bir şirket satın alan herkesin ofise ihtişamlı bir giriş yapması beklenebilir. Lakin Musk bu girişi biraz abartarak, elinde lavabo ile Twitter ofisine geldi. Elbette bu girişin altında mutlaka bir mesaj yatıyordur. Bunu da önümüzdeki günlerde öğreneceğiz.

Şimdi asıl merak edilen şey ise Elon Musk’ın Twitter’ı satın almasıyla birlikte ne gibi değişiklikler yaşanacağı. Zira Musk Twitter’ın tamamen ücretli bir platform olacağını da söylemişti. Şimdi bu söylemlerin ne kadarı gerçeğe dönüşecek, bunu göreceğiz.

Yorum yapın