Nothing Ear 2 şeffaf kutusu ile dikkat çekiyor

Geçtiğimiz yıla damgasını vuran en önemli olayların başında, OnePlus’ın kurucu ortağı olan Carl Pei tarafından kurulan Nothing şirketinin ilk akıllı telefon modeli Nothing Phone (1)’in tanıtılmasıydı. Ancak şirketin tek ürünü akıllı telefon olmadı ve ilk kablosuz kulaklık modeli Nothing Ear (1)’de benzer zamanlarda tanıtıldı.

Daha sonra ufak bir tasarım güncellemesi alan bu kablosuz kulaklık geçtiğimiz günlerde fiyat güncellemesi ile gündeme gelirken, maalesef bu güncellemenin yukarı yönlü olduğunu ve yeni fiyatın 149 olarak güncelleneceğini sizlerle paylaşmıştık. İşte Nothing’in kablosuz kulaklık serisi bu defa da yeni modeli Nothing Ear (2) ile gündeme geldi.

Nothing Ear 2 şeffaf kutusu ile dikkat çekiyor

Geçtiğimiz günlerde kulaklığın kendisine ait bir sızıntı gelmişti. Bugünse serinin yeni modeline ait kulaklık kasasını görüyoruz. Aslında tıpkı kablosuz kulaklığın kendisinde olduğu gibi, kasasında da herhangi bir bariz tasarım değişikliğinin olmadığını söyleyelim. Görselden net bir şekilde anlaşıldığı üzere Nothing, artık kendi imzası haline gelen şeffaf tasarımını hem kulaklık kasasında hem de bizzat kulaklıkların kendisinde korumaya devam etmiş.

Öte yandan yeni kablosuz kulaklıkların hangi özelliklerle geleceği şimdilik bilinmese de, fiyatı konusunda üç aşağı beş yukarı tahminlerin olduğunu söyleyelim. Özellikle Nothing Ear (1) modelinin fiyat güncellemesi sonrasında yeni modelin de buna göre yeniden fiyatlanacağını düşünen teknoloji uzmanları, Nothing Ear (2)’nin fiyatının 199 dolar civarı olabileceğini belirtiyor.

Yorum yapın