Şu an Bitcoin için yatırım fırsatımı?

Bitcoin ( BTC ), küresel ekonomi olası bir resesyonla karşı karşıya kaldığı ve yatırımcıların olası herhangi bir düzeltme veya ralli için Bitcoin’in fiyatını dikkatle izlemesiyle devam eden belirsizliklerle 20.000 dolar civarında konsolide etmeye devam ediyor.

Şu an Bitcoin için yatırım fırsatımı?

Bu doğrultuda, Bloomberg Intelligence’deki emtia stratejisti Mike McGlone, Bitcoin’in değerinin mevcut fiyatına göre oldukça düşük olduğunu belirtti, ancak 17 Ekim’de Stansberry Research ile yaptığı röportajda varlığın 100.000 $’a kadar yükseleceğini tahmin etti.

McGlone’a göre, Bitcoin’in rallisi, yatırımcılardan gelen azalan arz ve artan talepten ilham alacak.

McGlone, “Bitcoin, bence bu 100.000 $ seviyesine doğru değer kazanması an meselesi ve bir noktada, öylece girip o boğa piyasasına girecek , belki aynı zamanda altın ve hazine bonoları fiyat açısından aynı zamanda. Şu anda en önemli şey dövülüyor, ancak 100 haftalık ve 200 haftalık hareketli ortalamalarda şimdiye kadarki en indirimli olanlardan biri ve arz talebi ve benimsemenin basit gerçekleri” dedi.

Bitcoin tarihsel yörüngeyi takip ediyor

Ayrıca stratejist, amiral gemisi kripto para birimi için tarihsel bir yörünge izlediğini belirterek mevcut Bitcoin fiyatının endişe edilmemesi gerektiğine dikkat çekti.

“Bitcoin, 2018/19’da yaklaşık 5.000 dolar yaptığı gibi 19.000 ila 20.000 dolar arasında bir temel oluşturuyor. 3.000 dolara kadar düştü ve burada 19.000 dolardayız. Bitcoin’in yaptığı şey bu; çok yükseldikten sonra düşüyor” dedi.

Yasal Uyarı: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Yorum yapın