TCL, Geniş Bant Dünya Forumu’nda Çok Sayıda Yeni 5G CPE Ürününü Tanıttı

TCL, Geniş Bant Dünya Forumu’nda yeni nesil üç 5G router da dahil olmak üzere yeni CPE cihaz serisini tanıttı.

TCL Communication Akıllı Bağlantılı Cihaz İş Grubu Genel Müdürü Sharon Xiao yaptığı açıklamada, “Vizyonumuz herkes için kesintisiz bağlantılar geliştirmektir. 2027 yılına kadar 5G aboneliklerinin 4,4 milyara ulaşacağı tahmin ediliyor. TCL’in üst düzey operatörlerle uzun vadeli ortaklığı, müşterilerimize ve tüketicilere yüksek kaliteli 5G Mobil Geniş Bant (MBB) ve Sabit Kablosuz Erişim (FWA) ürünleri sunabileceğimiz ve vizyonumuzu gerçeğe dönüştürebileceğimiz anlamına geliyor.” dedi.

TCL Communication Türkiye Ülke Müdürü Serhan Tunca ise açıklamasında şunları söyledi: “Kullanıcılara yüksek hızlı, güvenilir ve kesintisiz mobil geniş bant bağlantı hizmetleri sunuyoruz. Geniş ürün portföyümüz sayesinde Türkiye’de mobil Wi-Fi modem kategorisinde pazar lideriyiz. Hem kurumsal hem de bireysel müşterilere Türkiye’de 2017 yılından bu yana mobil bağlantı çözümleri sunuyoruz. Kullanım ihtiyacı ve bütçe bazında her segmentte ürün ve çözümlerimiz bulunuyor. Bu yıl geçen yıla kıyasla mobil bağlantı çözümleri ve ürünlerinde yüzde 40 büyüme gerçekleştirdik Ekosistemimizi ev kullanıcılarına yönelik modemlerimizle genişletmeye devam ediyoruz.”

TCL LINKHUB 5G HH512, 6GHz’in altında 3,47 Gb/sn’ye kadar indirme ve 5,4 Gb/sn’ye kadar çift bant Wi-Fi 6 bağlantısı ile hızlı 5G bağlantısı sunuyor. TCL LINKHUB 5G HH512; ev eğlencesi, IoT bağlantıları, video konferans ve uzaktan öğrenme için başarılı deneyimler sunmak amacıyla 128 kullanıcı bağlantısını destekliyor.


TCL LINKHUB 5G HH512L

Diğer yeni 5G CPE olan TCL LINKHUB 5G HH512L de 3,47Gbps’ye varan hızı, NSA ve SA ağ modu desteği ile ultra hızlı 5G bağlantısı sağlıyor. Wi-Fi 6E teknolojisi ile uyumlu olan bu ürün, 3,6Gbps’ye kadar kablosuz hız sunarken operatörler, müşteriler ve son kullanıcılar için sinyallerde daha az parazit ve daha düşük gecikme süresi sağlıyor.

5G sub-6Ghz ve mmWave ile 4,11Gbps’ye kadar indirme hızını ve 32 bağlantıya kadar çift bantlı Wi-Fi 6E’yi destekleyen TCL LINKZONE 5G MW513, uzaktan çalışma senaryoları için stabil performans sunuyor. Şık, cep boyutundaki cihaz ayrıca 12 saatlik pil ömrüne sahip.

Sade ve sofistike bir tasarıma sahip olan TCL LINKHUB HH132 4G CAT13/12 CPE, 64 cihaza kadar 600Mbps’ye kadar indirme ve 150Mbps’ye kadar yükleme ile hızlı internet bağlantısı sağlıyor. Canlı yayın ve podcast için ideal olan bu router, ev ve küçük ofisler için optimize edildi.


TCL LINKHUB HH132

TCL LINKHUB HH40L 4G CAT4 CPE, 150Mbps’ye kadar indirme ve 50Mbps’ye kadar yükleme ve 32 Wi-Fi bağlantısının yanı sıra iki saat çalışma süresi ve sekiz saat bekleme süresi sunan yedek bir pili de destekliyor. Bu da cihazı evlerdeki ağı talepleri için en uygun seçeneklerden biri yapıyor.

TCL, sorumlu lojistik bir yaklaşım ve çevresel tasarım uygulayarak müşterilerin sürdürülebilir yaşam tarzına sahip olmasına yardımcı olur. TCL; malzeme seçimine verdiği önem, özel tasarlanmış yaşam döngüsü, malzemelerin yeniden kullanılması ve geri dönüştürülmesi, tedarik zinciri şeffaflığı ve iyi çalışma koşulları sağlanması ile müşterilere yeşil ürünler sunmaya kendini adıyor.


TCL LINKHUB HH40L

TCL Communication, 2022 yılında EcoVadis İş Sürdürülebilirlik Derecelendirmeleri’nden üst üste altıncı kez Gümüş Derece alarak uzun kurumsal sorumluluk ödülleri listesine bir yenisini daha ekledi. Ayrıca TCL, sürdürülebilirlik çalışmalarının önemini artırmaya yönelik küresel bir girişim olan #TCLGreen’in lansmanı ile yeşil taahhütlerini daha da güçlendiriyor.

Yorum yapın